Kim jesteśmy

Działamy w branży windykacyjnej od 2002 roku. W 2004 roku przekształciliśmy się w spółkę kapitałową prawa handlowego. Przekształcenie było następstwem intensywnego rozwoju firmy, uzyskanego dzięki sukcesywnemu zdobywaniu nowych rynków na świadczone na najwyższym poziomie usługi. Przedmiotem naszej działalności jest obrót wierzytelnościami i dochodzenie roszczeń finansowych z tytułu obrotu gospodarczego (B2B).

Jak to robimy?

Nie jesteśmy korporacją – zlecone sprawy traktujemy indywidualnie, dopasowując się do potrzeb Klienta i wymagań jakie stawia przed nami dłużnik swoim podejściem do zobowiązania.

Kładziemy duży nacisk na pracę operacyjną w terenie – nasi wyszkoleni windykatorzy znają osobiście każdego dłużnika, znają powody braku zapłaty i poprzez negocjacje i użytą w nich dużą siłą perswazji, posiadają najwyższą skuteczność egzekucji zobowiązań na tym etapie.

Posiadamy własna obsługę prawną – nie korzystamy z kancelarii zewnetrznych, nasi etatowi prawnicy sa wyspecjalizowani w działaniach windykacyjnych, przez co nasze czynności na etapie sądowym są szybsze i efektywniejsze.

Wspólpracujemy ze sprawdzonymi kancelariami Komorniczymi – dokonujemy wspólnych czynności terenowych na terenie całego kraju, przez co czynności te są szybkie i skuteczne, stosujemy działania faktyczne a nie teoretyczne.

Pobieramy wynagrodzenie tylko i wyłącznie za efekty naszej pracy – Wierzyciel nie angażuje własnych środków finansowych w działania windykacyjne. Jest to dodatkową motywacją dla naszego zespołu do maksymalnej efektywności działań.