Otrzymałeś NAKAZ ZAPŁATY wydany przez SĄD REJONOWY LUBLIN-ZACHÓD? Nie zawsze musisz płacić zasądzonej należności – możesz się skutecznie od tego obronić. Możesz to zrobić bez ponoszenia kosztów i angażowania czasu. Zleć to nam!!!

Dzisiejszy rynek windykacyjny, oparty jest w większości na masowym dochodzeniu roszczeń od osób fizycznych i drobnych przedsiębiorców za zobowiązania przedawnione i nie udokumentowane. Od poczatku swojej działalności e-Sąd w Lublinie wydaje rocznie średnio 1 milion nakazów zapłaty z powództwa firm windykacyjnych. Często powództwa składane są bez dokumentów i paczkami po kilka tysięcy spraw w szablonach typu Excel. Większość to długi przeterminowane, nie udokumentowane lub zawyżone. W niecałych 4% tych spraw wniesiono sprzeciwy – prawie wszystkie skutecznie!!!

Jesteśmy firmą działającą w branży windykacyjnej od kilkunastu lat – nasze doświadczenie oraz kadra składająca się z prawników, pozwoli skutecznie ochronić Cię przed nienależnymi roszczeniami. Nasza dzialalność windykacyjna opiera się na dochodzeniu roszczeń udokumentowanych i bezspornych – dodatkową satysfakcję przynosi nam udaremnianie nadużyć dokonywanych przez niektóre firmy konkurencyjne. Sprawą zajmiemy się dla Ciebie za darmo – zapłaci za to firma windykacyjna, która Cię pozwała.

Wszystko co musisz zrobić to wypełnić formularz, wpisując kod z prawego górnego roku nakazu i przesłać go do nas. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie po analizie sprawy. Pamiętaj jednak, że masz tylko 14 dni na wniesienie sprzeciwu – nie czekaj!!!

Zgłoś wniosek E-SĄD:

KLIKNIJ TUTAJ !